Przejdź do treści

Konferencja "Biomasa, biogaz czy geotermia? - możliwości i innowacje w wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii"

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi oraz Doradcy Energetyczni mają zaszczyt zaprosić na konferencję pt. „Biomasa, biogaz czy geotermia? – możliwości i innowacje w wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii”,” organizowaną przez WFOŚiGW w Łodzi w ramach Projektu pn. „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE, finansowanego przez Unię Europejską ze środków POIiŚ na lata 2014-2020.

Konferencja organizowana jest we współpracy z Wydziałem Biotechnologii i Nauk o Żywności  Politechniki Łódzkiej i skierowana do jednostek samorządu terytorialnego, spółek komunalnych i przedsiębiorstw z terenu województwa łódzkiego i wszystkich zainteresowanych możliwościami wykorzystania odnawialnych źródeł energii i nowoczesnymi rozwiązaniami w tym zakresie.  

Podczas konferencji referaty wygłoszą m.in. przedstawiciele Politechniki Łódzkiej, z dużym doświadczeniem i wiedzą w obszarze zagadnień konferencyjnych.  

Konferencja odbędzie się w dniu 27.11.2019 r. (środa), w siedzibie Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności Politechniki Łódzkiej, przy ul. Wólczańskiej 171/173 w Łodzi w godz. 9.30-15.30.

Zakres merytoryczny  konferencji to m.in:

  • wykorzystanie biomasy, odpadów oraz gazu wysypiskowego do celów energetycznych,
  • potencjał geotermalny województwa łódzkiego,
  • dobre praktyki i innowacje OZE,
  • możliwości finansowania inwestycji OZE.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zgłoszenia na konferencję prosimy kierować na adres: rejestracja@wfosigw.lodz.pl.  do 21.11.2019 r.

 

Załączniki

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.