Przejdź do treści

Informacja o zmianie treści ogłoszenia o naborze - Specjalisty w Zespole ds. Obsługi Klienta Indywidualnego w WFOŚiGW w Łodzi w zakresie terminu składania dokumentów

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje o zmianie terminu składania dokumentów w ogłoszeniu o naborze kandydatów do pracy na stanowisko Specjalisty w Zespole ds. Obsługi Klienta Indywidualnego w WFOŚiGW w Łodzi. Zmianie uległ termin składania dokumentów z „30 października 2019” r. na „12 listopada 2019 r.”.

W związku z powyższym, dokumenty w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Oferta zatrudnienia na stanowisko Specjalisty w Zespole ds. Obsługi Klienta Indywidualnego” należy składać w Kancelarii WFOŚiGW w Łodzi przy ul. Dubois 118, bądź przesłać pocztą w nieprzekraczalnym terminie do dnia 12.11.2019 r. O zachowaniu terminu wpływu dokumentów decyduje data wpływu do Kancelarii WFOŚiGW w Łodzi.

Pozostała treść ogłoszenia pozostaje bez zmian.

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.