Przejdź do treści

Informacja o naborze wniosków w ramach II edycji Programu Priorytetowego "Doposażenie Ochotniczych Straży Pożarnych w sprzęt służący ograniczeniu lub likwidacji zagrożeń dla środowiska"

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, że od dnia 02.03.2020 r. (poniedziałek) w siedzibie Funduszu przyjmowane będą wnioski na dofinansowanie sprzętu i wyposażenia dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu województwa łódzkiego.

Dofinansowanie w formie dotacji wynosi do 80 % kosztów kwalifikowanych, zastrzegając, że wysokość wsparcia ze środków WFOŚiGW w Łodzi nie może przekroczyć kwoty 35.000,00 zł. Nabór wniosków odbywać się będzie do dnia 31.03.2020 r. lub do wyczerpania środków zabezpieczonych w budżecie Programu. Beneficjentem Programu nie może być jednostka OSP, która w poprzedzającym roku kalendarzowym uzyskała dofinansowania w ramach wcześniejszej edycji Programu.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.