Przejdź do treści

Informacja dotycząca Projektów z dziedziny Edukacja Ekologiczna oraz konkursu "Nasze ekologiczne pracownie"

W związku z licznymi zapytaniami Wnioskodawców informujemy, iż wnioski dotyczące Projektów edukacyjnych na podstawie aktualnego "Katalogu kwalifikacji kosztów ..." z dziedziny Edukacja ekologiczna, należy składać na obowiązujących formularzach wniosków dostępnych w zakładce "Dla Beneficjentów". O możliwości składania wniosków poprzez Portal Beneficjenta i Generator Wniosków będziemy informować na bieżąco.

W roku 2020 planowane jest ogłoszenie konkursu „Nasze ekologiczne pracownie” w miesiącu kwietniu. Szczegółowe informacje oraz Regulamin Konkursu będą dostępne wkrótce w zakładce „Konkursy o dotację Funduszu”. W ramach Konkursu planowany jest przeprowadzenie warsztatów dot. składania wniosków poprzez Portal Beneficjanta i ich wypełniania poprzez Generator Wniosków. Informacje dotyczące planowanych terminów i miejsca przeprowadzenia warsztatów zostaną zamieszczone w terminie późniejszym.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.