Przejdź do treści

Informacja dotycząca Projektów z dziedziny Edukacja Ekologiczna oraz konkursu "Nasze ekologiczne pracownie"

W związku z licznymi zapytaniami Wnioskodawców informujemy, iż wnioski dotyczące Projektów edukacyjnych na podstawie aktualnego "Katalogu kwalifikacji kosztów ..." z dziedziny Edukacja ekologiczna, należy składać na obowiązujących formularzach wniosków dostępnych w zakładce "Dla Beneficjentów". O możliwości składania wniosków poprzez Portal Beneficjenta i Generator Wniosków będziemy informować na bieżąco.

W roku 2020 planowane jest ogłoszenie konkursu „Nasze ekologiczne pracownie” w miesiącu kwietniu. Szczegółowe informacje oraz Regulamin Konkursu będą dostępne wkrótce w zakładce „Konkursy o dotację Funduszu”. W ramach Konkursu planowany jest przeprowadzenie warsztatów dot. składania wniosków poprzez Portal Beneficjanta i ich wypełniania poprzez Generator Wniosków. Informacje dotyczące planowanych terminów i miejsca przeprowadzenia warsztatów zostaną zamieszczone w terminie późniejszym.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.