Przejdź do treści

Informacja dotycząca Generatora Wniosków w ramach Konkursu pn. "Nasze Ekologiczne Pracownie"

W związku z ogłoszonym naborem w Konkursie pn. „Nasze Ekologiczne Pracownie”, w załączeniu przedstawiamy aktualny na dzień 29.05.2020 r. interaktywny formularz wniosku PDF.

Formularz jest zgodny z wzorcem, który zostanie zamieszczony na Portalu Beneficjenta do pobrania, zapisania na dysku i uzupełnienia. Następnie za pomocą skrzynki podawczej pdf należy przesłać do Wojewódzkiego Funduszu wersję elektroniczną wypełnionego wniosku (PDF) – dotyczy wszystkich Beneficjentów.
Aby wysłać wypełniony formularz PDF należy najpierw dodać go do skrzynki za pomocą "Dodaj plik" i za pomocą przycisku przeglądaj należy wybrać wypełniony wniosek z komputera, a następnie wybrać w Opcjach "Wyślij" (po prawidłowym wysłaniu status pliku pdf zmieni się na "wysłany").

Beneficjenci posiadający podpis elektroniczny/profil zaufany dodatkowo wysyłają Wniosek wraz z załącznikami przez epuap, w terminie zgodnym z Regulaminem Konkursu. Wnioski pozostałych Beneficjentów należy wydrukować, podpisać i przesłać lub dostarczyć osobiście do biura Wojewódzkiego Funduszu w Łodzi w terminie zgodnym z Regulaminem Konkursu.

Przypominamy, iż załączniki:

  • Dane dotyczące pomocy publicznej
  • Dane dotyczące sytuacji finansowej Wnioskodawcy

dotyczą jedynie tych Wnioskodawców, dla których zweryfikowany formularz w punkcie „G” wskazał konieczność dołączenia tych załączników. W przypadku podświetlania pola na kolor szary, załącznik nie jest wymagany.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu mailowego z pracownikami Zespołu ds. Projektów Nieinwestycyjnych:

projektynieinwestycyjne@wfosigw.lodz.pl
Karolina Rzetelska, p.o. Kierownika Zespołu krzetelska@wfosigw.lodz.pl
Agata Grodkowska agrodkowska@wfosigw.lodz.pl
Katarzyna Turkowska kturkowska@wfosigw.lodz.pl 
Alicja Stachurska astachurska@wfosigw.lodz.pl

 

Poniżej - Instrukcja wypełniania wniosku "Nasze Ekologiczne Pracownie".

https://www.youtube.com/watch?v=SWMGg5Ao8N8&feature=youtu.be

Informujemy, iż szkolenie dotyczące wypełniania aktywnego formularza PDF, jest także zamieszczone na Facebook’u WFOŚiGW w Łodzi.

https://www.facebook.com/wfosigw.lodz/

 

Załączniki

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.