Przejdź do treści

Informacja dla Wnioskodawców przygotowujących się do udziału w Konkursie "Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach w roku szkolnym 2015/2016"

W związku z wątpliwościami dotyczącymi interpretacji zapisu punktu 3.2 Karty planowanego efektu rzeczowego i ekologicznego, wyjaśniamy, iż w punkcie tym należy wpisać liczbę uczniów/dzieci z placówki realizującej Projekt biorących bezpośrednio w nim udział, natomiast w punkcie 3.3. należy określić liczbę uczniów/dzieci spoza placówki realizującej Projekt biorących bezpośrednio w nim udział (np. dzieci/uczniowie z innych szkół i przedszkoli).
 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.