Przejdź do treści

II edycja Konkurs "EKOBELFRY" - rozstrzygnięta

Dobiegły końca prace Kolegium Konkursowego powołanego przez Zarząd Funduszu do oceny nadesłanych wniosków w II edycji Konkursu "EKOBELFRY" za rok szkolny 2011/2012.

Celem Konkursu było wyłonienie i nagrodzenie najbardziej aktywnych nauczycieli, prowadzących działalność na polu edukacji ekologicznej oraz szkół i przedszkoli propagujących tematykę ochrony środowiska w celu uhonorowania zrealizowanych działań i rozpowszechnienia dobrych przykładów w tym zakresie. W tegorocznej edycji Konkursu wpłynęły 72 zgłoszenia w kategorii "Ekobelfer" i 61 zgłoszeń w kategorii "Ekoszkoła". Konkurs ten cieszył się dużym zainteresowaniem. Wśród zgłaszanych placówek i nauczycieli znaleźli się przedstawiciele z całego województwa łódzkiego.

Gratulujemy wszystkim laureatom i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Konkursu "EKOBELFRY" za rok.

Jednocześnie zapraszamy wszystkich uczestników na uroczystą Galę podsumowującą Konkurs, która odbędzie się w dniu 12 grudnia 2012 r. o godz. 11.30 w Łódzkim Domu Kultury przy ul. Traugutta 18. Wszystkich laureatów zapraszamy z reprezentacjami swoich placówek. Będzie nam niezmiernie miło spotkać się z najlepszymi EKOBELFRAMI i EKOSZKOŁAMI za rok szkolny 2011/2012.

Załączniki

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.