Przejdź do treści

I edycja Konkursu "EKOBELFRY" - rozstrzygnięta i podsumowana

19 grudnia w Pałacu Młodzieży w Łodzi odbyła się uroczystość podsumowania i wręczenia nagród laureatom konkursu organizowanego przez WFOŚiGW w Łodzi - „EkoBelfry 2011". Przed licznie zebraną publicznością wystąpiły dzieci z nagrodzonych szkół i przedszkoli prezentujące swoje dokonania artystyczne z zakresu ochrony środowiska.

Konkurs "EkoBelfry 2011" jest nowym projektem Funduszu. Dedykowany nauczycielom, którzy realizując program nauczania w oparciu o edukację ekologiczną, odgrywają rolę pierwszoplanową - wykazują się pomysłowością, wytrwałością i poświęceniem. Dlatego też głównym założeniem "EkoBelfrów 2011" było wyłonienie i nagrodzenie najbardziej aktywnych pedagogów oraz szkół i przedszkoli propagujących tematykę ochrony środowiska. I edycja "EkoBelrów" cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem placówek oświatowych z całego województwa. Do Funduszu napłynęła rekordowa ilość 238 zgłoszeń, które zostały dokładnie ocenione przez kolegium konkursowe. Poniżej zamieszczono wyniki w poszczególnych kategoriach i podkategoriach.

Załączniki

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.