Przejdź do treści

EKO-wycieczki, czyli rowerem do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

W czasie wakacji WFOŚiGW w Łodzi tętni życiem, dzięki odwiedzającym nas beneficjentom, ale również grupom dzieci i młodzieży, które w aktywny i ekologiczny sposób spędzają wakacje.

Jedną z takich grup, która postanowiła nas odwiedzić podczas wakacji i wziąć udział w naszych warsztatach ekologicznych stanowią uczniowie Szkoły Podstawowej nr 34  z Łodzi mieszczącej się przy ul.Ćwiklińskiej 9.

W ramach pięciodniowych turnusów wakacyjnych uczniowie tej szkoły jeżdżąc rowerami po Łodzi i okolicach zwiedzają najciekawsze zakątki przyrodniczo-turystyczne województwa łódzkiego. Jednym z miejsc, w którym pojawili się uczestnicy półkolonii był WFOŚiGW w Łodzi. Dzieci wzięły udział w zajęciach ekologicznych poświęconych selektywnej zbiórce odpadów i dbaniu o czyste powietrze zorganizowanych przez WFOŚiGW w Łodzi. Spotkanie było doskonałą okazją do podniesienia świadomości ekologicznej młodzieży.

Ekologia i bezpieczeństwo są ważne i na to stawiamy!

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.