Przejdź do treści

Cykl spotkań informacyjnych WFOŚiGW w Łodzi

W dniu 3 września 2019 r. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi rozpoczął cykl spotkań informacyjnych dotyczących przedstawienia oferty w zakresie możliwości udzielenia wsparcia finansowego na realizację zadań proekologicznych, które odbywać się będą na terenie woj. łódzkiego.

Pierwsze spotkanie odbyło się w dniu dzisiejszym tj. 3 września 2019 r. w Urzędzie Miasta Brzeziny. Do uczestnictwa w nim zaproszono gminy z powiatów: Łódzkiego Wschodniego, Brzezińskiego, Skierniewickiego oraz miasta Łódź. Podczas spotkania pracownicy WFOŚiGW w Łodzi zaprezentowali zasady, wg których można aplikować o środki z Funduszu oraz przedstawili programy, na realizację których można uzyskać wsparcie finansowe. Po zakończeniu prezentacji pracownicy odpowiadali na pytania uczestników spotkania.

Poniżej zamieszczamy terminarz kolejnych spotkań, na które zapraszamy pracowników gmin i powiatów.

Wykaz spotkań informacyjnych - wrzesień 2019 r.

Zgłoszenia przyjmujemy na adres  promocja@wfosigw.lodz.pl .  

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.