Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko na lata 2007 - 2013

 • 13.01.2010

  PODPISANIE UMÓW Z GMINĄ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI ORAZ Z MIASTEM I GMINĄ DZIAŁOSZYN

  W dniu 12 stycznia br. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi podpisał 2 umowy o dofinansowanie z Funduszu Spójności: z Gminą Aleksandrów Łódzki dla projektu: „Kompleksowe rozwiązanie gospodarki ściekowej na terenie Gminy Aleksandrów Łódzki” oraz z Miastem i Gminą Działoszyn dla projektu „Uporządkowanie gospodarki ściekowej w Mieście i Gminie Działoszyn”.
  Projekty swoim zakresem wpisują się w priorytet I Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko – Gospodarka wodno– ściekowa w aglomeracjach powyżej 15 tys. RLM.
   

   

  szczegóły

 • 23.12.2009

  Szkolenie dla beneficjentów I i II osi priorytetowej PO IiŚ

   

  W dniu 16 grudnia 2009 r. odbyło się szkolenie pt. „Przygotowanie wniosków o płatność dla projektów inwestycyjnych w ramach I i II osi priorytetowej PO IiŚ” zorganizowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi przy wsparciu firmy szkoleniowej PHIN Consulting Sp. z o.o.

   

  szczegóły

 • 18.12.2009

  UNIJNE DOFINANSOWANIE NA UPORZĄDKOWANIE GOSPODARKI WODNO ? ŚCIEKOWEJ W KONSTANTYNOWIE ŁÓDZKIM

  W dniu 14 grudnia br. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi podpisał z Przedsiębiorstwem Komunalnym Gminy Konstantynów Łódzki Sp. z o.o. umowę o dofinansowanie z Funduszu Spójności dla projektu „Uporządkowanie gospodarki wodno – ściekowej Miasta Konstantynowa Łódzkiego (faza II)”. Projekt swoim zakresem wpisuje się w priorytet I Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko – Gospodarka wodno – ściekowa w aglomeracjach powyżej 15 tys. RLM.

  szczegóły

 • 16.12.2009

  PODSUMOWANIE KOLEJNEGO NABORU WNIOSKÓW

  Na stronie internetowej Ministerstwa Środowiska opublikowane zostały informacje na temat zakończonego w dniu 30 listopada br. naboru wniosków w ramach I i II osi priorytetowej PO IiŚ. szczegóły

 • 04.12.2009

  Szkolenie dla beneficjentów I i II osi priorytetowej PO IiŚ

  Szkolenie dla potencjalnych beneficjentów I i II osi priorytetowej PO IiŚ – “Przygotowanie wniosków o płatność dla projektów inwestycyjnych w ramach I i II osi priorytetowej PO IiŚ”.
  Uprzejmie informujemy, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi organizuje w dniu 16 grudnia 2009 r. szkolenie pt. “Przygotowanie wniosków o płatność dla projektów inwestycyjnych w ramach I i II osi priorytetowej PO IiŚ”.

  szczegóły

1 ... 38 39 40 41 42 ... 54

a