Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko na lata 2007 - 2013

powrót
13.11.2012

III edycja konkursu "Unijna Fotozagadka 2012"Już od 8 listopada 2012 r. serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym "Unijna Fotozagadka 2012" organizowanym przez Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi.

Celem Konkursu jest promocja efektów płynących z realizacji projektów w ramach Funduszy Europejskich na lata 2007-2013 jak również poszerzanie wiedzy na temat Unii Europejskiej i Funduszy Europejskich.

W pierwszym etapie konkursu, który trwać będzie do 16 listopada 2012 r., należy ułożyć całość fotografii podzielonej na puzzle a następnie udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe związane z obiektem na fotografii. Maksymalnie 10 % uczestników pierwszego etapu, którzy najszybciej i prawidłowo wykonali zadanie zakwalifikuje się do drugiego etapu, który odbędzie się w jeszcze w listopadzie 2012 r.

Na trzech zwycięzców drugiego etapu konkursu czekają nagrywarki DVD.

Uczestnicy mogą śledzić swoje osiągnięcia za pomocą specjalnego rankingu publikowanego na stronie http://www.rpo.lodzkie.pl/, na której do 20 listopada 2012 r. zostaną ogłoszone ostateczne wyniki I etapu konkursu.


Szczegółowy opis konkursu znajdziecie Państwo w Regulaminie publikowanym poniżej.

Potwierdzenie udziału następuje poprzez wypełnienie i wysłanie formularza rejestracyjnego.

Konkurs jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego "Pomoc Techniczna" 2007-2013 oraz budżetu Państwa.

Regulamin konkursu

Formularz rejestracjyjny

a