Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko na lata 2007 - 2013

powrót
17.04.2014

Zapraszamy na VI Piknik Funduszy Europejskich

W dniu 1 maja 2014 r. na Rynku Manufaktury w Łodzi będzie miała miejsce już VI edycja Pikniku Funduszy Europejskich, podczas którego wszyscy przybyli będą mieli okazję świętować 10 rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Piknik uroczyście zainauguruje Dni Otwarte Funduszy Europejskich, które bedą mialy miejsce od 1 do 11 maja 2014 r.

Piknik rozpocznie się o godzinie 12.00 paradą unijną, której przewodniczyć będzie oddział konny Straży Miejskiej. Ponadto na wszystkich przybyłych będzie czekało wiele różnorodnych atrakcji, takich jak: koncerty czy występy zespołów regionalnych. Organizator - Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego - zaprasza także do odwiedzenia:

  • Strefy prezentacji projektów unijnych,
  • Strefy informacji o Funduszach Europejskich,
  • Strefy zabaw i konkursów dla dzieci, w której organizowane będą różne atrakcje, interaktywne gry i zabawy,
  • Strefy bezpieczeństwa, gdzie będzie można obejrzeć m.in. radiowozy, motory policyjne oraz wozy strażackie, pokaz pierwszej pomocy oraz pokaz jazdy konnej w szykach,
  • Strefy zdrowia.

 

  • Sama organizacja Pikniku oraz zbiegająca się z nim okrągła 10 rocznica wstąpienia Polski do Unii Europejskiej jest doskonałą okazją do zaprezentowania  mieszkańcom regionu łódzkiego przedsięwzięć i inwestycji dofinansowanych z Funduszy Europejskich.
  • Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi również weźmie udział w tym wydarzeniu. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska. Do zobaczenia już 1 maja na Rynku Manufaktury w Łodzi!

 

Więcej informacji na temat samego pikniku znajdziecie Panstwo na stronie Organizatora:

Więcej informacji na temat Dni otwartych znajdziecie Państwo na stronie:

 Do pobrania:

 

a