WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W ŁODZI

Aktualności

 • 24.05.2018

  Łódzkie bez smogu - kolejny program WFOŚiGW w Łodzi na wymianę pieców

  W czwartek 24 maja o godzinie 9:30 w siedzibie Funduszu przy ulicy Dubois 118 odbył się briefing Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Tematem briefingu był Program Ograniczenia Niskiej Emisji - Edycja II.

  szczegóły

 • 23.05.2018

  Dofinansowanie - 1.5 Efektywna dystrybucja ciepła i chłodu, Infrastruktura i Środowisko

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuję, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej jako Instytucja Wdrażająca Osi priorytetowej I Zmniejszenie emisyjności gospodarki, współfinansowanej ze środków Funduszu Spójności  w ramach  Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020,  działając na podstawie Porozumienia z Ministrem Gospodarki, ogłasił konkurs projektów w ramach Działanie 1.5 Efektywna dystrybucja ciepła i chłodu. Konkurs nr POIS.01.05.00-IW.03-00-K04/18

  szczegóły

 • 21.05.2018

  Majówka w Ogrodzie Botanicznym

  W niedziele 20 maja w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi odbyła się ,,Majówka w Ogrodzie”. Podczas imprezy świętowaliśmy 45-lecie Ogrodu Botanicznego oraz 25-lecie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

  szczegóły

 • 18.05.2018

  Nabór ciągły wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego ,,SOWA - oświetlenie zewnętrzne"

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuję, że w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłoszony został nabór ciągły wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „SOWA – oświetlenie zewnętrzne”
  szczegóły

 • 18.05.2018

  Konferencja w Opocznie dotycząca poprawy jakości powietrza

  W poniedziałek, 14 maja, w Miejskim Domu Kultury w Opocznie odbyła się konferencja dotycząca poprawy jakości powietrza. W spotkaniu wziął udział Pan Wojciech Miedzianowski – prezes WFOŚiGW w Łodzi. Głównym punktem spotkania była prelekcja Piotra Woźnego, pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów ds. programu „Czyste Powietrze", który wyjaśnił najważniejsze założenia projektu. Programem objęte ma zostać również Opoczno, znajdujące się na liście miast najbardziej zanieczyszczonych pyłem PM2,5.

  szczegóły

1 ... 7 8 9 10 11 ... 252