WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W ŁODZI

Aktualności

 • 22.09.2016

  22 września - Europejski Dzień Bez Samochodu

  Łodzianie, którzy zrezygnują z jazdy samochodem, będą mogli podróżować miejskimi autobusami i tramwajami za darmo. Każdy pasażer, który będzie miał ze sobą dowód rejestracyjny samochodu może jechać pojazdami MPK za darmo. Dodatkowo będzie mógł zabrać ze sobą tylu pasażerów, ilu zgodnie z dokumentami zmieści się w jego samochodzie. Dzień Bez Samochodu kończy Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Do akcji włącza się też Łódź, zapraszając wszystkich do korzystania z komunikacji miejskiej.

  szczegóły

 • 16.09.2016

  II Forum Eksperckie w WFOŚiGW w Łodzi

  W dniu 16 września 2016 r. w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi odbyło się II Forum Eksperckie. Tematyką Forum była "Edukacja ekologiczna - nowe możliwości". Podczas jego trwania pracownicy Funduszu przedstawili ofertę w zakresie edukacji ekologicznej i formy wsparcia oferowane przez WFOŚiGW w Łodzi dla placówek oświatowych i jednostek samorządu terytorialnego województwa łódzkiego. 

  szczegóły

 • 14.09.2016

  III Forum Eksperckie - Przyrodnicze Perły Województwa Łódzkiego

  Pragniemy serdecznie zaprosić na III Forum Eksperckie dotyczące innowacyjnych rozwiązań WFOŚiGW w Łodzi, które odbędzie się 30 września 2016 r. w siedzibie Funduszu. Spotkanie dedykowane jest przedstawicielom JST zajmujących się zielenią, projektantom, wykonawcom rewaloryzacji parków i wszystkim zainteresowanym tematem. Ma ono na celu promować nowe rozwiązania Funduszu  w dziedzinie ochrony przyrody. Podczas tego spotkania celem nadrzędnym będzie zacieśnienie współpracy środowiska i wymiana doświadczeń. Celem szczegółowym forum będzie zaprezentowanie nowej siedziby i oferty Funduszu. WFOŚiGW w Łodzi ma misję by stać się platformą innowacyjnych rozwiązań na polu ochrony przyrody i miejscem przyjaznym i wspierającym środowisko  w krzewieniu ekologii w „mojej małej ojczyźnie”.

  szczegóły

 • 05.09.2016

  WFOŚiGW w Łodzi na MIXERZE REGIONALNY - ŁÓDZKIE 2016

  W dniu 4 września 2016 r. WFOŚiGW w Łodzi uczestniczył w Mixerze Regionalnym Łódzkie 2016, który w tym roku był zorganizowany na ul. Piotrkowskiej. Na wszystkich odwiedzających nasze stoisko czekało wiele ciekawych propozycji programowych.


  szczegóły

 • 01.09.2016

  Wydłużony termin rozstrzygnięcia Konkursu "Przyrodnicze perły województwa łódzkiego - program rewaloryzacji zabytkowych parków"

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi uprzejmie informuje, iż termin rozstrzygnięcia drugiego Konkursu o udzielenie dotacji realizowanego w ramach Programu Priorytetowego „Przyrodnicze perły województwa łódzkiego – program rewaloryzacji zabytkowych parków” – II edycja został wydłużony. Decyzje o dofinansowaniu będą podejmowane w terminie do dnia 31.10.2016 r.

  szczegóły

1 ... 31 32 33 34 35 ... 252