WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W ŁODZI

Aktualności

 • 01.02.2016

  Konkurs na zadania z zakresu edukacji ekologicznej

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi ogłasza Konkurs na dotacje z dziedziny Edukacja Ekologiczna pn. "Edukacja ekologiczna mieszkańców województwa łódzkiego – edycja 2016". Wnioski można składać do dnia 26.02.2016 r., do godz. 14.30, na formularzach znajdujących się do pobrania poniżej.
  Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem i zachęcamy do ubiegania się o dofinansowanie!
  szczegóły

 • 28.01.2016

  Formularze wniosków na 2016 rok

  Chcielibysmy poinformować naszych Beneficjentów, że na naszej stronie w zakładce "Dla Beneficjentów" na bieżąco publikowane są formularze wniosków na 2016 rok. szczegóły

 • 26.01.2016

  Wojewódzki Finał XLV Olimpiady Biologicznej

  23 stycznia 2016 roku w Łodzi, na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego, przy ul. Banacha 1/3, odbył się wojewódzki finał XLV Olimpiady Biologicznej dla szkół ponadgimnazjalnych. Zawody zorganizowane zostały przez Katedrę Badania Różnorodności Biologicznej, Dydaktyki i Bioedukacji UŁ. Do Olimpiady zgłosiło się 143 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z województwa łódzkiego.

  szczegóły

 • 26.01.2016

  Nabór wniosków o dofinansowanie w formie dotacji dla zadań z dziedziny - Pozostałe zadania ochrony środowiska

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, iż nabór wniosków o dofinansowanie w formie dotacji, dla zadań z dziedziny „Pozostałe zadania ochrony środowiska”, z przeznaczeniem na zakup: samochodów ratowniczo-gaśniczych oraz sprzętu wykorzystywanego do prowadzenia akcji ratowniczo-gaśniczych na wyposażenie jednostek OSP i PSP, będzie prowadzony do dnia 15.04.2016 r. (decyduje data wpływu do siedziby Funduszu). Wnioski złożone po tym terminie będą zwracane Wnioskodawcom bez ich rozpatrzenia.

  szczegóły

 • 25.01.2016

  Wkrótce rozpoczynamy nabór wniosków - tryb ciągły

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, iż w zakładce „Dla Beneficjentów – Formularze wniosków”, zostały zamieszczone nowe formularze dla wniosków rozpatrywanych w ramach trybu ciągłego, zgodnie z zasadami udzielania pomocy finansowej. Natomiast aktualne formularze dla „Programu Priorytetowego – dofinansowania inwestycji zagospodarowania odpadów komunalnych w celu uzyskania przez nie statusu Regionalnych Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych (RIPOK)” znajdują się w zakładce „Dla Beneficjentów – Programy Priorytetowe”.
  Zapraszamy do zapoznania się z dokumentami i zachęcamy do ubiegania się o dofinansowanie.

  Nabór wniosków rozpoczynamy z dniem 1 lutego br.

  szczegóły

1 ... 26 27 28 29 30 ... 236