WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W ŁODZI

Aktualności

 • 21.10.2016

  IV Forum Eksperckie WFOŚiGW w Łodzi

  IV FORUM EKSPERCKIE - Racjonalizacja zużycia energii.

  Drzwi otwarte nowej energooszczędnej siedziby WFOŚiGW w Łodzi - 4 listopad 2016 rok.

  szczegóły

 • 21.10.2016

  Wydłużony termin składania zgłoszeń na Konkurs "Ekologiczny magister i doktor"

  Wojewódzki Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje o przedłużeniu terminu składania zgłoszeń na Konkurs „Ekologiczny magister i doktor” do dnia 14 listopada 2016r.
  szczegóły

 • 14.10.2016

  Wydłużony termin rozstrzygnięcia VI edycji Konkursu "EKOBELFRY"

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi uprzejmie informuje, iż termin rozstrzygnięcia VI edycji Konkursu "EKOBELFRY" o nagrodę WFOŚiGW w Łodzi został wydłużony. Decyzje o przyznaniu nagród będą podejmowane w terminie do dnia 28.10.2016 r.

  szczegóły

 • 11.10.2016

  Skierniewickie Dni Energii

  Chcesz wiedzieć w jaki sposób zaprojektować dom by był energooszczędny? Wziąć udział w Warsztatach Eco Drivingu, wysłuchać ciekawych eco-wykładów i doradztwa energetycznego? To wszystko i wiele więcej czeka na wszystkich, którzy odwiedzą Halę OSiR Nr 1 przy ul. Pomologicznej już 15 października podczas I Skierniewickich Dni Energii.

  szczegóły

 • 30.09.2016

  III Forum Eksperckie w WFOŚiGW w Łodzi

  Dnia 30 września 2016 r. w siedzibie WFOŚiG w Łodzi odbyło się III Forum Eksperckie, którego tematem przewodnim były przyrodnicze perły województwa łódzkiego. W spotkaniu uczestniczyli samorządowcy, przedstawiciele organizacji pozarządowych i pracodawcy zajmujący się tematyką rewaloryzacji zabytkowych parków w województwie łódzkim oraz dbałością o zieleń w przestrzeni publicznej. Głównym tematem było zaprezentowanie najefektywniejszych metod dbania o zieleń parkową oraz przykłady dobrych praktyk rewaloryzacji parków  z Łodzi, Kutna i Piotrkowa Trybunalskiego.  Zainteresowani mogli dowiedzieć się o możliwościach wsparcia oferowanych przez Fundusz. Forum uroczyście zainaugurował Wiceprezes Zarządu WFOŚiGW w Łodzi Pan Wiesław Łukomski, wykład wprowadzający wygłosił Pan Stanisław Styczyński,  Wiceprezes Międzynarodowego Towarzystwa Uprawy i Ochrony Drzew, a dyskusję podsumował Wiceprezes Zarządu WFOŚiGW w Łodzi Pan Cezary Dzierżek. W trakcie Forum pojawiły się wnioski i sugestie proponowane przez uczestników dotyczące nowych rozwiązań w omawianym obszarze.

  szczegóły

1 ... 24 25 26 27 28 ... 247