WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W ŁODZI

Aktualności

 • 16.06.2009

  BIULETYN PO IiŚ

  Ministerstwo Rozwoju Regionalnego wydało
  Biuletyn Informacyjny Programu Infrastruktura i Środowisko ? I numer. Zachęcamy do lektury poradnika w szczególności tych potencjalnych beneficjentów, którzy przygotowują się do aplikowania o środki unijne w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.


  szczegóły

 • 10.06.2009

  LISTA RANKINGOWA WNIOSKÓW ZŁOŻONYCH W RAMACH IV KONKURSU

  Na stronie internetowej Centrum Informacji o Środowisku ?
  www.ekoportal.pl została opublikowana lista rankingowa wniosków złożonych w IV konkursie dla I i II osi priorytetowej PO IiŚ. W ramach działania 1.1. Gospodarka wodno ? ściekowa w aglomeracjach powyżej 15 tys. RLM, na liście znalazły się 23 wnioski, w tym trzy z województwa łódzkiego szczegóły

 • 10.06.2009

  OCENA FORMALNA I MERYTORYCZNA I STOPNIA ZAKOŃCZONA (V KONKURS)

  W dniu 9 czerwca 2009 r. zakończyła się pozytywnym wynikiem ocena formalna i merytoryczna I stopnia 2 wniosków o dofinansowanie z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Wnioski te zostaną poddane dalszej ocenie tj. ocenie wg kryteriów merytorycznych II stopnia.
  szczegóły

 • 01.06.2009

  KONKURS FOTOGRAFICZNY: PRZYRODA BOGATA W KOLORY

  Departament Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko w Ministerstwie Środowiska ogłosił konkurs fotograficzny dla uczniów gimnazjów oraz szkół średnich, pod hasłem ?Przyroda bogata w kolory".
  Celem konkursu jest promocja idei ochrony środowiska dzięki funduszom Unii Europejskiej, prezentacja walorów przyrodniczych Polski, które zostaną zachowane w wyniku działań proekologicznych podejmowanych w ramach projektów realizowanych przy wsparciu Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

  szczegóły

 • 27.05.2009

  KONKURS !

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi ogłosił Konkurs na opracowanie projektu albumu pod nazwą ?NATURA i KRAJOBRAZ ZIEMI ŁÓDZKIEJ?.

  Zapraszamy do udziału!

  Regulamin Konkursu ?NATURA I KRAJOBRAZ ZIEMI ŁÓDZKIEJ?

  szczegóły

1 ... 217 218 219 220 221 ... 254