WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W ŁODZI

Aktualności

 • 16.12.2009

  PODSUMOWANIE KOLEJNEGO NABORU WNIOSKÓW

  Na stronie internetowej Ministerstwa Środowiska opublikowane zostały informacje na temat zakończonego w dniu 30 listopada br. naboru wniosków w ramach I i II osi priorytetowej PO IiŚ. szczegóły

 • 06.12.2009

  Szkolenie dla beneficjentów I i II osi priorytetowej PO IiŚ

  Szkolenie dla potencjalnych beneficjentów I i II osi priorytetowej PO IiŚ ? ?Przygotowanie wniosków o płatność dla projektów inwestycyjnych w ramach I i II osi priorytetowej PO IiŚ?.

  Uprzejmie informujemy, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi organizuje w dniu 16 grudnia 2009 r. szkolenie pt. ?Przygotowanie wniosków o płatność dla projektów inwestycyjnych w ramach I i II osi priorytetowej PO IiŚ?.

  szczegóły

 • 01.12.2009

  KOLEJNY NABÓR WNIOSKÓW ZAKOŃCZONY

  W dniu 30 listopada 2009 r. zakończył się kolejny nabór wniosków o dofinansowanie w ramach I i II osi priorytetowej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi wpłynęły 4 wnioski o dofinansowanie w ramach działania 1.1. Gospodarka wodno ? ściekowa w aglomeracjach powyżej 15 tys. RLM.  szczegóły

 • 30.11.2009

  Zalecenia Ministerstwa Rozwoju Regionalnego dotyczące oceny dokumentacji środowiskowej

  Informujemy, że Ministerstwo Rozwoju Regionalnego opublikowało nowe zalecenia dotyczące interpretacji pojęcia ?zezwolenie na inwestycję? na potrzeby wypełnienia formularza wniosku o dofinansowanie w części dotyczącej Oceny Oddziaływania na Środowisko (załącznik 1) oraz wymogów stawianych beneficjentom ubiegającym się o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej z zakresu oceny dokumentacji środowiskowej oraz celów kontroli procedur środowiskowych (załącznik 2).

  szczegóły

 • 23.11.2009

  3 numer Biuletynu Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko

  Uprzejmie informujemy, że dostępny jest 3. numer Biuletynu Programu Infrastruktura i Środowisko, którego tematem przewodnim jest umowa o dofinansowanie. W aktualnym numerze potencjalni beneficjenci Programu oraz Ci, którzy już realizują projekty w ramach POIiŚ, znajdą informacje m. in na temat: charakteru prawnego umowy o dofinansowanie, trybu zawarcia umowy, zasad realizacji, zabezpieczeń finansowych, form i warunków wypłaty dofinansowania, zmiany warunków realizacji projektu. Praktyczne porady zostały przedstawione w formie opisu projektów obecnie realizowanych, oraz odpowiedzi Ministerstwa Rozwoju Regionalnego na pytania beneficjentów.

  Zachęcamy do lektury! szczegóły

1 ... 207 208 209 210 211 ... 252