WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W ŁODZI

Aktualności

 • 20.06.2016

  Ministerstwo Rozwoju zaprasza do udziału w III edycji konkursu "Fundusze w obiektywie"

   Ministerstwo Rozwoju zaprasza pasjonatów fotografii do udziału w trzeciej edycji Konkursu „Fundusze w obiektywie”. Wystarczy znaleźć w swojej okolicy ciekawą inwestycję związaną z ochroną środowiska, dofinansowaną z funduszy europejskich, zrobić zdjęcie i zamieścić je wraz z opisem na stronie www.mapadotacji.gov.pl. Konkurs „Fundusze w obiektywie” został przedłużony do 30 czerwca 2016 r.

  szczegóły

 • 17.06.2016

  Podsumowanie projektu z zakresu edukacji ekologicznej w Publicznym Przedszkolu w Wartkowicach

  W dniu 16 czerwca 2016 roku przy Publicznym Przedszkolu w Wartkowicach, odbył się „Piknik rodzinny” podsumowujący realizację projektu pn.: „Cztery żywioły znamy o ekologię dbamy - edukacja ekologiczna w Publicznym Przedszkolu w Wartkowicach, którego realizację dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

  szczegóły

 • 10.06.2016

  I Forum Eksperckie w WFOŚiGW w Łodzi

  Dnia 10 czerwca 2016 r na terenie WFOŚiG w Łodzi odbyło się I Forum Eksperckie dotyczące edukacji ekologicznej. W spotkaniu uczestniczyło 76 osób reprezentujących różne szczeble środowiska oświatowego z całego województwa łódzkiego. Głównym tematem było wypracowanie nowych innowacyjnych rozwiązań dotyczących edukacji ekologicznej na bazie zdobytych doświadczeń i nowych możliwości związanych z energooszczędną siedzibą Funduszu i powstającą nową pracownią edukacyjną. Forum uroczyście zainaugurował Wiceprezes Zarządu WFOŚiGW w Łodzi Pan Wiesław Łukomski, a wykład wprowadzający wygłosił prof. Romuald Olaczek.

  szczegóły

 • 09.06.2016

  Ważne - opłaty za korzystanie ze środowiska

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi przypomina, że jednostki samorządu terytorialnego, składając wnioski o dofinansowanie, nie są zobowiązane do dołączania zaświadczenia z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego w sprawie opłat za korzystanie ze środowiska.

  szczegóły

 • 31.05.2016

  WFOŚiGW w Łodzi uzyskał Certyfikat EMAS

  Informujemy, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi pozytywnie przeszedł proces sprawdzający spełnienie wymagań prawnych dotyczących środowiska i w dniu 23.05.2016 r. został wpisany, do prowadzonego przez Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska, rejestru EMAS. W dniu 24.05.2016 r. w siedzibie Ministerstwa Środowiska, w trakcie II Konferencji Zielona Administracja za sprawą EMAS, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska - Pan Paweł Sałek oraz Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska - Pan Krzysztof Lissowski wręczył Certyfikat EMAS reprezentującym WFOŚiGW w Łodzi Pani Krystynie Czechowskiej – Dyrektorowi Biura Funduszu oraz Pani Marzenie Ciechulskiej – Kierownikowi Zespołu Systemu Zarządzania.


  szczegóły

1 ... 18 19 20 21 22 ... 236