WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W ŁODZI

Aktualności

 • 10.04.2018

  Podsumowanie spotkań z przedstawicelami gmin i powiatów woj. łódzkiego

  W dniu 09.04.2018r. w Dobieszkowie odbyło się ostatnie spotkanie z przedstawicielami gmin i powiatów województwa łódzkiego dotyczące możliwości uzyskania dofinansowania ze środków WFOŚiGW w Łodzi w 2018 r. organizowane wspólnie z Narodowym Instytutem Samorządu Terytorialnego. W spotkaniach wzięło udział około 320 przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego.

  szczegóły

 • 04.04.2018

  Zapraszamy do siedziby WFOŚiGW w Łodzi na zajęcia z zakresu edukacji ekologicznej

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zaprasza grupy zorganizowane z placówek oświatowych w tereno woj. łódzkiego na zajęcia z zakresu edukacji ekologicznej na terenie naszej siedziby przy ul. Dubois 118. Więcej informacji można uzyskać w Zespole ds. Promocji nr telefonu: 42 663 41 12 lub pisząc maila na adres: promocja@wfosigw.lodz.pl .

  szczegóły

 • 29.03.2018

  Konferencja WFOŚiGW w Łodzi - Koncepcja funkcjonowania klastrów energii oraz finansowanie inwestycji w ramach klastra

  Koncepcja funkcjonowania klastrów energii oraz finansowanie inwestycji w ramach klastra, były przedmiotem zorganizowanej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi konferencji, która odbyła się 28 marca 2018 r. w Hotelu INESS w Łodzi. Konferencja została zorganizowana w ramach „Ogólnopolskiego systemu wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej i OZE”,  była finansowa z środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

  szczegóły

 • 26.03.2018

  Spotkanie z przedstawicielami gmin i powiatów woj. łódzkiego w Sulejowie

  W dniu 26 marca 2018 r. w Hotelu Podklasztorze w Sulejowie odbyło się spotkanie z przedstawicielami gmin i powiatów województwa łódzkiego dotyczące możliwości uzyskania dofinansowania ze środków WFOŚiGW w Łodzi w 2018 r. organizowane wspólnie z Narodowym Instytutem Samorządu Terytorialnego. Spotkanie to zapoczątkowało cykl spotkań, które przybliżą tematykę pozyskiwania środków finansowych na zadnia związane z szeroko pojętą ekologią i ochroną naturalnego środowiska. 

  szczegóły

 • 26.03.2018

  Warsztaty dotyczące wypełniania wniosku o udzielenie dotacji w ramach konkursu ,,Ekopracownia pod chmurką"

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zaprasza osoby zainteresowane na warsztaty dotyczące wypełniania wniosku o udzielenie dotacji w ramach ogłoszonego konkursu pn: ,,Ekopracownia pod chmurką".

  szczegóły

1 ... 12 13 14 15 16 ... 254