WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W ŁODZI

Aktualności

 • 25.04.2018

  Nowe wymogi dla pieców

  W związku z wchodzącymi od 1 maja 2018 r. w województwie łódzkim wymogami jakie muszą spełniać instalacje, w których następuje spalanie paliw stałych takie jak np.: kotły c.o., piece, kominki przypominamy o obowiązujących przepisach w tym zakresie tj.:

  szczegóły

 • 25.04.2018

  Wykład dr Thomasa H. Culhane na temat "zielonej ekonomii"

  W dniu 24 kwietnia 2018 r. z okazji Dnia Ziemi w Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego odbył się wykład dr Thomasa H. Culhane „Kick – starting a green economy”.  Dr T. H. Culhane wykłada na Uniwersytecie Południowej Florydy, jest także współzałożycielem Solar CITIES Inc., - organizacji non profit,  która wspomaga społeczności miejskie chcące wdrożyć technologie oparte na odnawialnych źródłach energii i zredukowaniu ilości odpadów.

  szczegóły

 • 25.04.2018

  Przystąpienie do prac nad Narodową Strategią Ochrony Owadów Zapylających

  Wojewódzki Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje o przystąpieniu do prac nad tworzeniem Narodowej Strategii Ochrony Owadów Zapylających. Polski  Związek Pszczelarski, Stowarzyszenie Pszczelarzy Zawodowych, Związek Pszczelarzy Polanka, Rada Naukowa Narodowej Strategii Ochrony Owadów Zapylających oraz Fundacja Greenpeace, serdecznie zaprasza do współpracy przy tworzeniu Narodowej Strategii Ochrony Owadów Zapylających wszystkich zainteresowanych.

  szczegóły

 • 20.04.2018

  20 mln zł na wymianę pieców

  W maju planowane jest ogłoszenie naboru wniosków w ramach programu priorytetowego Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi pn. Program Ograniczenia Niskiej Emisji – II edycja.

  szczegóły

 • 13.04.2018

  Informacja dla państwowych jednostek budżetowych w sprawie wniosków na 2019 rok

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, iż nabór na wnioski państwowych jednostek budżetowych na potrzeby ustalenia rezerwy celowej na rok 2019 został ustalony do 20.04.2018 r.

  szczegóły

1 ... 9 10 11 12 13 ... 252