WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W ŁODZI

Aktualności

powrót
02.02.2016

Przedstawiciele WFOŚiGW w Łodzi na I Forum Gospodarczym Powiatu Bełchatowskiego

2 lutego 2016 r. miało miejsce otwarcie I Forum Gospodarczego Powiatu Bełchatowskiego. Zostało ono zorganizowane z myślą o przedsiębiorcach oraz o wszystkich tych, którzy zainteresowani są sferą biznesu i jej współpracą ze środowiskiem samorządowym, a także nowymi trendami w technologiach.

 

WFOŚiGW w Łodzi reprezentowany był przez:

  • Prezesa Zarządu - Pana Tomasza Łyska,
  • Zastępcę Prezesa Zarządu - Pana Bohdana Cezarego Dzierżka,
  • Dyrektor Biura - Panią Krystynę Czechowską,
  • Pracownika Zespołu ds. Promocji - Katarzynę Szyposzyńską. 

Po inauguracji Forum nastąpiła prezentacja "Możliwości finansowania przedsiębiorstw ze źródeł publicznych i prywatnych". Ze strony Funduszu w roli prelegenta wystąpiła Dyrektor Biura - Krystyna Czechowska, która omówila profil działalności WFOŚiGW w Łodzi, ze szczególnym uwzględnieniem oferty dedykowanej przedsiębiorcom. Wszystkie wystąpienia zostały podsumowane w panelu dyskusyjnym, podczas którego Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi - Pan Bohdan Cezary Dzierżek, jako jeden z panelistów, odpowiadał na pytania zgromadzonych gości. Dziękujemy wszystkim przybyłym za zainteresowanie naszą ofertą. Podczas drugiego dnia Forum zaprezentujemy możliwości finansowania OZE ze środków Funduszu. Zapraszamy!

Fotorelacja z pierwszego dnia Forum znajduje się na naszym profilu na Facebooku. Zapraszamy do odwiedzenia i polubienia: