Przejdź do treści

Aktualności

logo_1
30.07.2019

OGŁOSZENIE O ZMIANIE PROGRAMU PRIORYTETOWEGO CZYSTE POWIETRZE

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi ogłasza, że 29 lipca 2019 r. uległ zmianie program priorytetowy Czyste Powietrze, a w konsekwencji także wzór formularza wniosku o dofinansowanie i inne obowiązujące dokumenty związane z obsługą Programu. Wnioski o dofinansowanie złożone przed wejściem w życie powyższej zmiany, rozpatrywane będą w oparciu o zapisy dokumentów programowych oraz wzory obowiązujące na dzień złożenia wniosku.
file
22.07.2019

NABÓR WSTRZYMANY - Wstrzymanie naboru wniosków o dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego ,,Dotacje dla osób fizycznych na wykonanie przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie województwa łódzkiego w latach 2019-2020"

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, że z dniem 23.07.2019 roku wstrzymuje nabór wniosków o udzielnie dofinansowanie dla osób fizycznych na wykonanie przydomowych oczyszczalni ścieków z uwagi na wyczerpanie zaplanowanej na ten cel puli środków.
IMG_0161
11.07.2019

Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych - uroczyste podpisanie umów w Gorzkowicach

Zgodnie z postanowieniami umowy udostępnienia środków zawartej pomiędzy NFOŚiGW, a WFOŚiGW w Łodzi w dniu 09.05.2019 r. i w oparciu o Program Priorytetowy pt.: „Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych”, przyznano dotację 25 jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych oraz 3 jednostkom WOPR z terenu woj. łódzkiego. W dniu 11 lipca 2019 r. w Gorzkowicach odbyło się uroczyste podpisanie pierwszych 14 umów z następującymi jednostkami:
z_1
02.07.2019

NABÓR WSTRZYMANY Wstrzymanie naboru wniosków o dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego - Doposażenie Ochotniczych Straży Pożarnych w sprzęt służący ograniczeniu lub likwidacji zagrożeń dla środowiska

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, że z dniem 03.07.2019 r. wstrzymuje nabór wniosków o dofinansowanie sprzętu i wyposażenia dla jednostek ochotniczych straży pożarnych z uwagi na przekroczenie kwoty wnioskowanej w stosunku do zaplanowanych na ten cel środków.
DSCN0044
24.06.2019

Ogólnopolski program regeneracji środowiskowej gleb poprzez ich wapnowanie

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Ministra Środowiska oraz Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Zarząd Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przyjął Program priorytetowy pt.: „Ogólnopolski program regeneracji środowiskowej gleb poprzez ich wapnowanie". Celem programu jest wsparcie działań regeneracyjnych gleb zakwaszonych w wyniku oddziaływania czynników antropogenicznych, a jego Beneficjentem końcowym są posiadacze użytków rolnych o powierzchni nieprzekraczającej 75 ha.
z_1
14.06.2019

NABÓR WSTRZYMANY - Wstrzymanie naboru wniosków o dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego - Doposażenie Ochotniczych Straży Pożarnych w sprzęt służący ograniczeniu lub likwidacji zagrożeń dla środowiska

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, że z dniem 14.06.2019 r. wstrzymuje nabór wniosków o dofinansowanie sprzętu i wyposażenia dla jednostek ochotniczych straży pożarnych z uwagi na przekroczenie kwoty wnioskowanej w stosunku do zaplanowanych na ten cel środków.
logo_tablica
28.05.2019

Otwarcie naboru w ramach Programu Priorytetowego - Doposażenie Ochotniczych Straży Pożarnych w sprzęt służący ograniczeniu lub likwidacji zagrożeń dla środowiska

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje o otwarciu z dniem 28.05.2019 r. naboru wniosków o dofinansowania sprzętu i wyposażenia dla jednostek ochotniczych straży pożarnych. Program jest adresowany dla jednostek ochotniczych straży pożarnych z terenu województwa łódzkiego.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.