Przejdź do treści

Aktualności

doradztwo_logo
18.11.2019

Konferencja "Biomasa, biogaz czy geotermia? - możliwości i innowacje w wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii"

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi oraz Doradcy Energetyczni mają zaszczyt zaprosić na konferencję pt. „Biomasa, biogaz czy geotermia? – możliwości i innowacje w wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii”,” organizowaną przez WFOŚiGW w Łodzi w ramach Projektu pn. „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE, finansowanego przez Unię Europejską ze środków POIiŚ na lata 2014-2020.
logo_tablica
30.10.2019

Zmiana Programów Priorytetowych "Rewaloryzacja zabytkowych parków województwa łódzkiego" oraz "Utworzenie w przestrzeni publicznej terenów zieleni wraz z bazami edukacyjnymi"

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, iż w dniu 24.10.2019 r. Rada Nadzorcza WFOŚiGW w Łodzi dokonała zmian dotyczących intensywności dofinansowania oraz rozszerzenia katalogu kwalifikacji kosztów w Programach Priorytetowych: „Rewaloryzacja zabytkowych parków województwa łódzkiego” oraz „Utworzenie w przestrzeni publicznej terenów zieleni wraz z bazami edukacyjnymi”.
logo_tablica
28.10.2019

Informacja o zmianie treści ogłoszenia o naborze - Specjalisty w Zespole ds. Obsługi Klienta Indywidualnego w WFOŚiGW w Łodzi w zakresie terminu składania dokumentów

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje o zmianie terminu składania dokumentów w ogłoszeniu o naborze kandydatów do pracy na stanowisko Specjalisty w Zespole ds. Obsługi Klienta Indywidualnego w WFOŚiGW w Łodzi. Zmianie uległ termin składania dokumentów z „30 października 2019” r. na „12 listopada 2019 r.”.
plakat_skrot
15.10.2019

25 października 2019 r. ostatnim dniem przyjmowania zgłoszeń do VI edycji Konkursu "Ekologiczny magister i doktor" o nagrodę WFOŚiGW w Łodzi

WFOŚiGW w Łodzi przypomina, że tylko do piątku 25 października 2019 r. można składać zgłoszenia do VI edycji Konkursu "Ekologiczny magister i doktor" o nagrodę WFOŚiGW w Łodzi. Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszych, pod względem naukowym i praktycznym, prac magisterskich i rozpraw doktorskich z dziedziny ochrony środowiska oraz nagrodzenie ich autorów.
IMG_0191
04.10.2019

Konferencja "Modernizacja oświetlenia drogowego - korzyści dla środowiska, oszczędności dla inwestora"

Kolejna konferencja organizowana przez WFOŚiGW w Łodzi w ramach Projektu pn. „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE, finansowanego przez Unię Europejską ze środków POIiŚ na lata 2014-2020 odbyła się w dniu 30.09.2019 r. w siedzibie Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.
DSCN1452
04.10.2019

Podpisano 151 umów z jednostkami Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu woj. łódzkiego.

W dniu 3 października 2019 r. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zakończył podpisywanie umów z jednostkami Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu woj. łódzkiego, którym przyznano dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego „Doposażenie Ochotniczych Straży Pożarnych w sprzęt służący ograniczeniu lub likwidacji zagrożeń dla środowiska”.
IMG_1101
18.09.2019

Spotkanie dla Kół Gospodyń Wiejskich w Tuszynie

W dniu 17 września 2019 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Tuszynie odbyło się spotkanie zorganizowane dla przedstawicieli Kół Gospodyń Wiejskich z południowej części terenu woj. łódzkiego. Spotkanie odbyło się z inicjatywy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju przy wsparciu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Ministerstwa Środowiska. Podczas spotkania pracownicy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi przedstawili programy przygotowane przez Ministerstwo Środowiska na rzecz polskiej wsi oraz ofertę WFOŚiGW w Łodzi dla osób fizycznych.
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi
18.09.2019

Otwarcie "Ekopracowni pod chmurką" w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 1 w Zduńskiej Woli

We wtorek 17 września 2019 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 1 w Zduńskiej Woli otwarto ,,"Ekopracownię pod chmurką” utworzoną i wyposażoną dzięki dofinansowaniu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Otwarcie pracowni, jak powiedziała p. wicedyrektor było swego rodzaju prezentem od Funduszu na 30-lecie Przedszkola Nr 9 wchodzącego w skład Zespołu. Święto było więc podwójne.
IMG_1016
16.09.2019

Zakończono cykl spotkań kampanii informacyjnej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

W dniu dzisiejszym, 16 września 2019 r. w siedzibie Funduszu przy ul. Dubois 118 odbyło się ostatnie z 10 spotkań zorganizowanych w ramach kampanii informacyjnej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi skierowanej do wszystkich JST, PEC/ZEC oraz spółdzielni mieszkaniowych z województwa łódzkiego. Celem kampanii informacyjnej było przedstawienie oferty finansowego wsparcia przedsięwzięć z zakresu ochrony środowiska.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.