Przejdź do treści

Aktualności

IMG_0161
11.07.2019

Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych - uroczyste podpisanie umów w Gorzkowicach

Zgodnie z postanowieniami umowy udostępnienia środków zawartej pomiędzy NFOŚiGW, a WFOŚiGW w Łodzi w dniu 09.05.2019 r. i w oparciu o Program Priorytetowy pt.: „Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych”, przyznano dotację 25 jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych oraz 3 jednostkom WOPR z terenu woj. łódzkiego. W dniu 11 lipca 2019 r. w Gorzkowicach odbyło się uroczyste podpisanie pierwszych 14 umów z następującymi jednostkami:
z_1
02.07.2019

NABÓR WSTRZYMANY Wstrzymanie naboru wniosków o dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego - Doposażenie Ochotniczych Straży Pożarnych w sprzęt służący ograniczeniu lub likwidacji zagrożeń dla środowiska

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, że z dniem 03.07.2019 r. wstrzymuje nabór wniosków o dofinansowanie sprzętu i wyposażenia dla jednostek ochotniczych straży pożarnych z uwagi na przekroczenie kwoty wnioskowanej w stosunku do zaplanowanych na ten cel środków.
DSCN0044
24.06.2019

Ogólnopolski program regeneracji środowiskowej gleb poprzez ich wapnowanie

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Ministra Środowiska oraz Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Zarząd Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przyjął Program priorytetowy pt.: „Ogólnopolski program regeneracji środowiskowej gleb poprzez ich wapnowanie". Celem programu jest wsparcie działań regeneracyjnych gleb zakwaszonych w wyniku oddziaływania czynników antropogenicznych, a jego Beneficjentem końcowym są posiadacze użytków rolnych o powierzchni nieprzekraczającej 75 ha.
z_1
14.06.2019

NABÓR WSTRZYMANY - Wstrzymanie naboru wniosków o dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego - Doposażenie Ochotniczych Straży Pożarnych w sprzęt służący ograniczeniu lub likwidacji zagrożeń dla środowiska

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, że z dniem 14.06.2019 r. wstrzymuje nabór wniosków o dofinansowanie sprzętu i wyposażenia dla jednostek ochotniczych straży pożarnych z uwagi na przekroczenie kwoty wnioskowanej w stosunku do zaplanowanych na ten cel środków.
logo_tablica
28.05.2019

Otwarcie naboru w ramach Programu Priorytetowego - Doposażenie Ochotniczych Straży Pożarnych w sprzęt służący ograniczeniu lub likwidacji zagrożeń dla środowiska

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje o otwarciu z dniem 28.05.2019 r. naboru wniosków o dofinansowania sprzętu i wyposażenia dla jednostek ochotniczych straży pożarnych. Program jest adresowany dla jednostek ochotniczych straży pożarnych z terenu województwa łódzkiego.
IMG_0148
14.05.2019

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

W dniach od 9 do 11 maja doradcy energetyczni WFOŚiGW w Łodzi brali udział w tegorocznych obchodach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Fundusz łódzki jest beneficjentem i partnerem projektu „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” realizowany w ramach poddziałania 1.3.3 Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020.

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.