Przejdź do treści

Aktualności

Uwaga_tło_2
16.03.2020

UWAGA - WAŻNA INFORMACJA - Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania.

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP.
file (1)
04.03.2020

Informacja dotycząca Projektów z dziedziny Edukacja Ekologiczna oraz konkursu "Nasze ekologiczne pracownie"

W związku z licznymi zapytaniami Wnioskodawców informujemy, iż wnioski dotyczące Projektów edukacyjnych na podstawie aktualnego "Katalogu kwalifikacji kosztów ..." z dziedziny Edukacja ekologiczna, należy składać na obowiązujących formularzach wniosków dostępnych w zakładce "Dla Beneficjentów". O możliwości składania wniosków poprzez Portal Beneficjenta i Generator Wniosków będziemy informować na bieżąco.
straz_1
02.03.2020

Wstrzymanie naboru wniosków o dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego - Doposażenie Ochotniczych Straży Pożarnych w sprzęt służący ograniczeniu lub likwidacji zagrożeń dla środowiska II edycja

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, że w związku ze złożeniem przez Wnioskodawców bardzo dużej ilości wniosków o dofinansowanie sprzętu i wyposażenia dla jednostek ochotniczych straży pożarnych wyczerpany został budżet programu.
DSC_0125-1gimp75
27.02.2020

Zakończenie naboru wniosków o dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego - "EkoRemiza Termomodernizacja budynków Ochotniczych Straży Pożarnych w celu zmniejszenia emisji zanieczyszczeń do atmosfery"

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, że 28.02.2020 r. jest ostatnim dniem naboru wniosków o dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego - „EkoRemiza - Termomodernizacja budynków Ochotniczych Straży Pożarnych w celu zmniejszenia emisji zanieczyszczeń do atmosfery z uwagi na przekroczenie kwoty wnioskowanej w stosunku do zaplanowanych na ten cel środków.
IMG_8539
25.02.2020

Informacja o naborze wniosków w ramach II edycji Programu Priorytetowego "Doposażenie Ochotniczych Straży Pożarnych w sprzęt służący ograniczeniu lub likwidacji zagrożeń dla środowiska"

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, że od dnia 02.03.2020 r. (poniedziałek) w siedzibie Funduszu przyjmowane będą wnioski na dofinansowanie sprzętu i wyposażenia dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu województwa łódzkiego.
file (1)
16.01.2020

Nabór wniosków na zadania dotyczące usuwania wyrobów zawierających azbest w 2020 roku dla jednostek samorządu terytorialnego oraz innych podmiotów

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje o trwającym naborze wniosków o udzielenie dofinansowania w formie dotacji z dziedziny Gospodarka odpadami i ochrona powierzchni ziemi składanych na zadania z zakresu usuwania wyrobów zawierających azbest dla jednostek samorządu terytorialnego oraz innych podmiotów.
5a
08.01.2020

Zapraszamy do siedziby WFOŚiGW w Łodzi na zajęcia z zakresu edukacji ekologicznej

Szanowni Państwo, zbliżają się ferie zimowe, może warto ciekawie spędzić ten czas biorąc udział w warsztatach ekologicznych dla dzieci i młodzieży. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zaprasza zorganizowane grupy dzieci i młodzieży z przedszkoli oraz szkół z terenu woj. łódzkiego na bezpłatne zajęcia z zakresu edukacji ekologicznej, które prowadzone są na terenie naszej siedziby w Łodzi przy ul. Dubois 118.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.