Przejdź do treści

Aktualności

file (1)
16.01.2020

Nabór wniosków na zadania dotyczące usuwania wyrobów zawierających azbest w 2020 roku dla jednostek samorządu terytorialnego oraz innych podmiotów

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje o trwającym naborze wniosków o udzielenie dofinansowania w formie dotacji z dziedziny Gospodarka odpadami i ochrona powierzchni ziemi składanych na zadania z zakresu usuwania wyrobów zawierających azbest dla jednostek samorządu terytorialnego oraz innych podmiotów.
5a
08.01.2020

Zapraszamy do siedziby WFOŚiGW w Łodzi na zajęcia z zakresu edukacji ekologicznej

Szanowni Państwo, zbliżają się ferie zimowe, może warto ciekawie spędzić ten czas biorąc udział w warsztatach ekologicznych dla dzieci i młodzieży. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zaprasza zorganizowane grupy dzieci i młodzieży z przedszkoli oraz szkół z terenu woj. łódzkiego na bezpłatne zajęcia z zakresu edukacji ekologicznej, które prowadzone są na terenie naszej siedziby w Łodzi przy ul. Dubois 118.
logotyp_NFOSiGW_PDE-3
11.12.2019

Konferencja "Doradztwo energetyczne dla biznesu i samorządów"

Z przyjemnością zapraszamy do udziału w ostatniej już w tym roku konferencji, organizowanej przez WFOŚiGW w Łodzi, w ramach Projektu pn. „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE, finansowanego przez Unię Europejską ze środków POIiŚ na lata 2014-2020 pt.: „Doradztwo energetyczne dla biznesu i samorządów ”
IMG_0325a
03.12.2019

Konferencja pn. "Biomasa, biogaz czy geotermia? - możliwości i innowacje w wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii"

W dniu 27.11.2019 r. odbyła się konferencja pn.: „Biomasa, biogaz czy geotermia? - możliwości i innowacje w wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii”. Konferencja zrealizowana była w ramach porozumienia Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi oraz Politechniki Łódzkiej i odbyła się w auli Wydziału Biotechnologii i Nauki o Żywności.
doradztwo_logo
18.11.2019

Konferencja "Biomasa, biogaz czy geotermia? - możliwości i innowacje w wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii"

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi oraz Doradcy Energetyczni mają zaszczyt zaprosić na konferencję pt. „Biomasa, biogaz czy geotermia? – możliwości i innowacje w wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii”,” organizowaną przez WFOŚiGW w Łodzi w ramach Projektu pn. „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE, finansowanego przez Unię Europejską ze środków POIiŚ na lata 2014-2020.
logo_tablica
30.10.2019

Zmiana Programów Priorytetowych "Rewaloryzacja zabytkowych parków województwa łódzkiego" oraz "Utworzenie w przestrzeni publicznej terenów zieleni wraz z bazami edukacyjnymi"

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, iż w dniu 24.10.2019 r. Rada Nadzorcza WFOŚiGW w Łodzi dokonała zmian dotyczących intensywności dofinansowania oraz rozszerzenia katalogu kwalifikacji kosztów w Programach Priorytetowych: „Rewaloryzacja zabytkowych parków województwa łódzkiego” oraz „Utworzenie w przestrzeni publicznej terenów zieleni wraz z bazami edukacyjnymi”.
logo_tablica
28.10.2019

Informacja o zmianie treści ogłoszenia o naborze - Specjalisty w Zespole ds. Obsługi Klienta Indywidualnego w WFOŚiGW w Łodzi w zakresie terminu składania dokumentów

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje o zmianie terminu składania dokumentów w ogłoszeniu o naborze kandydatów do pracy na stanowisko Specjalisty w Zespole ds. Obsługi Klienta Indywidualnego w WFOŚiGW w Łodzi. Zmianie uległ termin składania dokumentów z „30 października 2019” r. na „12 listopada 2019 r.”.

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.