Przejdź do treści

Aktualności

IMG_7931
02.01.2019

Zapraszamy do siedziby WFOŚiGW w Łodzi na zajęcia z zakresu edukacji ekologicznej

Szanowni Państwo. Zbliżają się ferie zimowe, może warto ciekawie spędzić ten czas biorąc udział w warsztatach ekologicznych dla dzieci i młodzieży. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zaprasza zorganizowane grupy dzieci i młodzieży z przedszkoli oraz szkół z terenu woj. łódzkiego na bezpłatne zajęcia z zakresu edukacji ekologicznej, które prowadzone są na terenie naszej siedziby w Łodzi przy ul. Dubois 118.
25.10.2018

Młodzieżowy Kongres Klimatyczny

W dniach 22 – 25 października 2018 r. w Poznaniu odbyły się MIĘDZYNARODOWE TARGI OCHRONY ŚRODOWISKA POL – ECO SYSTEM – jedna z największych tego typu imprez w Europie Środkowo-Wschodniej, podczas której zaprezentowane zostały najnowsze technologie i produkty w branży ochrony środowiska. Udział w tym ważnym wydarzeniu, wzięli także przedstawiciele Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, którzy zaprezentowali ofertę Funduszu dotyczącą realizacji i finansowania inwestycji z zakresu efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii.
6
02.10.2018

Kolejny Laureat Konkursu ogłoszonego w ramach Programu Priorytetowego ,,Przyrodnicze perły województwa łódzkiego - program rewaloryzacji zabytkowych parków" - III edycja - wyłoniony

WFOŚiGW w Łodzi informuje, iż wyłoniono kolejnego Laureata Konkursu o dotację i pożyczkę na zadanie z dziedziny Ochrona przyrody i krajobrazu ogłoszonego w ramach III edycji Programu Priorytetowego: „Przyrodnicze perły województwa łódzkiego - program rewaloryzacji zabytkowych parków”.
park
02.10.2018

Termin rozstrzygnięcia drugiego konkursu w ramach Programu Priorytetowego ,,Przyrodnicze perły województwa łódzkiego - program rewaloryzacji zabytkowych parków" - III edycja

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi uprzejmie informuje, iż termin rozstrzygnięcia drugiego Konkursu o udzielenie dotacji i pożyczki realizowanego w ramach Programu Priorytetowego "Przyrodnicze perły województwa łódzkiego - program rewaloryzacji zabytkowych parków" - III edycja został wydłużony.
25.09.2018

Wyjazd do zabytkowych parków

W dniu 21 września 2018 r. odbył się wyjazd członków Rady Nadzorczej WFOŚiGW w Łodzi, Prezesa Zarządu Pana Wojciecha Miedzianowskiego oraz Kierownika Zespołu Nieinwestycyjnego Pani Ewy Czarneckiej na sesję wyjazdową do zabytkowych parków w Starym Gostkowie, gm. Wartkowice, Woli Krzysztoporskiej oraz w Dzierżąznej, gm. Zgierz, dla których zostały złożone wnioski o dofinansowanie  w ramach drugiego konkursu III edycji Programu Priorytetowego: „Przyrodnicze perły województwa łódzkiego – program rewaloryzacji zabytkowych parków”. 
21.09.2018

Młodzieżowe przesłanie klimatyczne dla przyszłości

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi serdecznie zaprasza młodzież ze szkół średnich woj. łódzkiego do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie pn. „Młodzieżowe Przesłanie Klimatyczne dla przyszłości”. Zwycięski zespół na etapie wojewódzkim, będzie reprezentował nasze województwo w finale etapu ogólnopolskiego Młodzieżowego Kongresu Klimatycznego, który będzie miał miejsce 24 października br. podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich POL-ECO SYSTEM w Poznaniu.

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.