Przejdź do treści

"Razem dla środowiska" - spotkanie informacyjne WFOŚiGW w Łodzi z przedsiębiorcami z terenu województwa łódzkiego

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości uzyskania preferencyjnego dofinansowania na realizację przedsięwzięć z zakresu ochrony środowiska.

Zaproszenie kierowane jest do przedsiębiorców z terenu województwa łódzkiego i ma na celu dostarczenie informacji o mechanizmach finansowych, które pomogą skutecznie realizować zadania z udziałem środków WFOŚiGW w Łodzi.Pragniemy zwrócić uwagę, że podejmowane projekty inwestycyjne, które bez wątpienia przynoszą wymierne korzyści dla środowiska, mogą jednocześnie przyczynić się do uzyskania realnych korzyści finansowych. Dlatego też podczas spotkania będzie przedstawiona pełna oferta dostępna dla sektora gospodarczego. Powiemy również Państwu o dofinansowaniu, które kierowane jest do osób fizycznych. Wyjaśnimy, na jakich zasadach można ubiegać się o niskooprocentowane, częściowo umarzalne pożyczki, na jakich warunkach udzielane są kredyty preferencyjne oraz jakie wymagania należy spełnić, aby uzyskać dotację ze środków WFOŚiGW w Łodzi.

Mając na uwadze dotychczasowe doświadczenie Beneficjentów w zakresie aplikowania o środki Funduszu, wierzymy głęboko, że informacje przedstawione podczas spotkania będą mogły być efektywnie przez Państwa wykorzystane przy pozyskaniu środków finansowych w przyszłym roku.

Spotkanie odbędzie się w dniu 12 grudnia 2012 r.  o godzinie 14:00 w Łódzkim Domu Kultury, przy ul. Tragutta 18 w Sali Kolumnowej.

Zgłoszeń do udziału w spotkaniu można dokonać drogą elektroniczną: ekoc@wfosigw.lodz.pl do poniedziałku, 10.12.2012 r. do godz. 15:00. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.