Przejdź do treści

Spotkanie informacyjne z przedstawicielami jednostek samorządu terytorialnego

Zdjęcie, Spotkanie informacyjne z przedstawicielami jednostek samorządu terytorialnego
W dniu 4 grudnia 2012 r. w Łódzkim Domu Kultury przy ul. Traugutta 18 odbyło się spotkanie z przedstawicielami jednostek samorządu terytorialnego z terenu województwa łódzkiego.

Spotkanie informacyjne dotyczyło "Zasad udzielania dofinansowania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi", które będą obowiązywały od 1 stycznia 2013 r. Spotkanie miało na celu dostarczenie informacji o mechanizmach finansowych, które pomogą skutecznie realizować zadania służące poprawie środowiska naturalnego przy wsparciu ze środków WFOŚiGW w Łodzi.

Bardzo dziękujemy wszystkim obecnym. Mamy nadzieję, że informacje przekazane w trakcie spotkania będą mogły być efektywnie wykorzystane przez Beneficjentów przy pozyskaniu środków w przyszłym roku.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.