Przejdź do treści

"Zasady udzielania pomocy finansowej ze środków WFOŚiGW w Łodzi" obowiązujące od 1 stycznia 2013 r. oraz nowy Program Priorytetowy - rewaloryzacja parków zabytkowych

Zdjęcie,
W dniu 28 listopada 2012 r. Rada Nadzorcza WFOŚiGW w Łodzi Uchwałą nr 201/XI/2012 wprowadziła zmiany w "Zasadach udzielania pomocy finansowej ze środków WFOŚiGW w Łodzi". Zatwierdzone "Zasady..." będą obowiązywały od 1 stycznia 2013 r.  

Ponadto Rada Nadzorcza wprowadziła zmiany w "Regulaminie udzielania przez WFOŚiGW w Łodzi dotacji w formie dopłat do oprocentowania oraz dokonywania częściowych spłat kapitału kredytów bankowych", "Kryteriach wyboru przedsięwzięć finansowych ze środków WFOŚiGW w Łodzi". Rada Nadzorcza WFOŚiGW w Łodzi uchwałą nr 206/XI/2012 zatwierdziła program priorytetowy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, skierowany do jednostek samorządu terytorialnego pn.: "Przyrodnicze perły województwa łódzkiego - program rewaloryzacji zabytkowych parków"

Zachęcamy wszystkich Beneficjentów do zapoznania się z zatwierdzonymi zmianami i korzystania ze wspracia finansowego WFOŚiGW w Łodzi. Szczegółowe informacje dotyczące "Zasad..", "Regulaminu udzielania przez WFOŚiGW w Łodzi dotacji w formie dopłat do oprocentowania oraz dokonywania częściowych spłat kapitału kredytów bankowych", "Kryteriów wyboru przedsięwzięć finansowych ze środków WFOŚiGW w Łodzi"znajdują się w zakładce "Dla Beneficjentów" - "Zasady 2013".

Szczegóły dotyczące programu priorytetowego pn.: "Przyrodnicze perły województwa łódzkiego - program rewaloryzacji zabytkowych parków" znajdują się w zakładce "Dla Beneficjentów" - "Programy priorytetowe".

Do pobrania:

- "Zasady udzielania pomocy finansowej ze środków WFOŚiGW w Łodzi"

- Program priorytetowy WFOŚiGW w Łodzi "Przyrodnicze perły województwa łódzkiego - program rewaloryzacji zabytkowych parków"

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.