Przejdź do treści

"Konkurs na najlepszą pracę magisterską rozstrzygnięty"!

Zdjęcie,
W dniu 26.11.2012 r. odbyło się posiedzenie Kolegium Konkursowego, powołanego do oceny prac magisterskich nadesłanych do „Konkursu na najlepszą pracę magisterską”.

Celem Konkursu było wyłonienie najlepszych, pod względem naukowym i praktycznym, prac magisterskich z dziedziny ochrony środowiska. Kolegium Konkursowe oceniło 18 prac, które wpłynęły do Konkursu.  Kolegium Konkursowe  po zapoznaniu się z nadesłanymi zgłoszeniami oraz przedstawionymi przez uczestników Konkursu prezentacjami multimedialnymi, wyodrębniło 5 obszarów tematycznych prac:

  • nauki ekonomiczno - społeczne w zakresie ochrony obiektów cennych przyrodniczo,

  • nauki przyrodnicze w zakresie gospodarki odpadami,

  • nauki przyrodnicze w zakresie ochrony obiektów cennych przyrodniczo,

  • nauki techniczne w zakresie budownictwa pasywnego i odnawialnych źródeł energii,

  • nauki techniczne w zakresie gospodarki odpadami.

Zarząd WFOŚiGW w  Łodzi na wniosek Kolegium Konkursowego  przyznał nagrody w Konkursie dla 5 laureatów.
Bardzo serdecznie gratulujemy laureatom i dziękujemy za wszystkie nadesłane prace!

Jednocześnie zapraszamy wszystkich uczestników na uroczystą Galę podsumowującą Konkurs, która odbędzie się w dniu 12 grudnia 2012 r. o godz. 11.30 w Łódzkim Domu Kultury przy ul. Traugutta 18.

Do pobrania:

- LISTA LAUREATÓW w "Konkursie na najlepszą pracę magisterską"

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.