Przejdź do treści

Konkurs "Strażnik Siedlisk Przyrodniczych" - rozstrzygnięty

Zdjęcie, Konkurs
WFOŚiGW w Łodzi pragnie poinformować, że dobiegła końca IV edycja Konkursu "Strażnik Siedlisk Przyrodniczych" i zostały przyznane nagrody pieniężne dla jej uczestników.  

Wszystkie nadesłane zgłoszenia zostały wnikliwie ocenione przez Kolegium Konkursowe powołane przez Zarząd Funduszu. Tematyka zgłaszanych do Konkursu działań była ciekawa i niezwykle różnorodna. Obejmowała m.in. zachowanie miejsc gniazdowania ptaków, ochronę cennej flory, ochronę miejsc lęgowych płazów, zachowanie miejsc występowania kolonii rozrodczych nietoperzy, ochronę mokradeł jako siedlisk gatunków roślin i zwierząt, zachowanie tradycyjnych odmian drzew owocowych oraz zachowanie gatunków i odmian roślin ozdobnych.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczestnikom i dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.

Jednocześnie zapraszamy wszystkich laureatów na uroczystą Galę podsumowującą Konkurs, która odbędzie się w dniu 12 grudnia 2012 r. o godz. 11.30 w Łódzkim Domu Kultury przy ul. Traugutta 18. Będzie nam niezmiernie miło spotkać się z tegorocznymi najlepszymi STRAŻNIKAMI SIEDLISK PRZYRODNICZYCH województwa łódzkiego.

Do pobrania:

- Wyniki konkursu "Strażnik Siedlisk Przyrodniczych"

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.