Przejdź do treści

Obrady Kolegium Konkursowego oceniającego prace magisterskie.

Zdjęcie, Obrady Kolegium Konkursowego oceniającego prace magisterskie.
W dniu 26 listopda 2012 r. odbyło się posiedzenie Kolegium Konkursowego, które oceniało prace magisterskie nadesłane do "Konkursu na najlepszą pracę magisterską".

Przedstawicielami Kolegium Konkursowego byli: Tomasz Łysek - Prezes Zarządu WFOŚiGW w Łodzi, prof. dr hab. inż Grzegorz Wielgosiński z Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej, pani dr Agnieszka Wolańska - Kamińska z Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego, pani dr Magdalena Kalińska - Kula z Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, pan Marcin Bugajski - Członek Zarządu Województwa Łódzkiego, pan Andrzej Styczeń - prezes Łódzkiego Regionalnego Parku Naukowo - Technologicznego Sp. z o.o., pan Przemysław Andrzejak - Prezes Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. i pan Bartosz Domaszewicz - Kierownik Zespołu ds. Promocji.

Jak stwierdził prezes Zarządu WFOŚiGW w Łodzi pan Tomasz Łysek, posiedzenie Kolegium Konkursowego dowiodło, że bardzo dobrym posunięciem było ogłoszenie przez Fundusz Konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu ochrony środowiska. Autorzy nadesłanych prac udowodnili, że można przenieść teorię do życia praktycznego, ulepszając jakość środowiska naturalnego. Prezes T. Łysek wyraził przekonanie, że wysoki poziom prac magisterskich i różnorodna tematyka to dobra prognoza na kolejny rok i kolejną edycję konkursu.

Pan Andrzej Styczeń - Prezes Łódzkiego Parku Naukowo - Technologicznego nadmienił, że nadesłane prace magisterskie ukierunkowane są na ochronę środowiska, a przedstawione w nich działania i rozwiązania są przydatne dla gospodarki i rozwoju województwa łódzkiego. Pan Andrzej Styczeń podkreśił fakt, że poruszona w pracach magisterskich problematyka może zostać wykorzystana w wielu instytucjach w województwie łódzkim.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim autorom nadesłanych prac. Wyniki posiedzenia Kolegium Konkursowego podamy w najbliższym czasie.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.