Przejdź do treści

Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania - Gala Absolwenta 2012

Zdjęcie, Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania - Gala Absolwenta 2012
W dniu 24 listopada 2012 r. odbyła się uroczystość rozdania dyplomów studentom Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego - Gala Absolwenta 2012.

Podczas uroczystości uhonorowano najlepszych studentów Wydziału, którym wręczono dyplomy oraz nagrody. Podziękowano także Radzie Biznesu, która działa przy Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego wręczając wyróżnienia "Partner roku 2012". W uroczystej Gali wziął udział Prezes WFOŚiGW w Łodzi Pan Tomasz Łysek, a Fundusz został przyjęty do grona firm i instytucji będących członkami Rady Biznesu.  

 

     
     

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.