Przejdź do treści

Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania - Gala Absolwenta 2012

Zdjęcie, Uniwersytet Łódzki Wydział Zarządzania - Gala Absolwenta 2012
W dniu 24 listopada 2012 r. odbyła się uroczystość rozdania dyplomów studentom Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego - Gala Absolwenta 2012.

Podczas uroczystości uhonorowano najlepszych studentów Wydziału, którym wręczono dyplomy oraz nagrody. Podziękowano także Radzie Biznesu, która działa przy Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego wręczając wyróżnienia "Partner roku 2012". W uroczystej Gali wziął udział Prezes WFOŚiGW w Łodzi Pan Tomasz Łysek, a Fundusz został przyjęty do grona firm i instytucji będących członkami Rady Biznesu.  

 

     
     

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.