Przejdź do treści

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO - rozpoczęte

Zdjęcie, Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO - rozpoczęte
20 listopada 2012 r. w Poznaniu rozpoczęły się Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO, które potrwają do 23 listopada.

Hasło tegorocznej XXIV edycji Targów to "Zielone technologie w przemyśle". Uczestnicy mogą zapoznać się z najnowszymi ekotechnologiami i innowacyjnymi rozwiązaniami z dziedziny ochrony środowiska. Jest to czas i miejsce dla wymiany zdań środowisk biznesowych, naukowych i administracyjnych na temat "zielonej gospodarki" i bieżących trendów w tym zakresie. Targi POLEKO są największym tego typu wydarzeniem branżowym w Polsce, w którym uczestniczą przedstawiciele samorządów, podmioty gospodarcze, osoby prywatne jak również studenci i inne osoby zainteresowane ochroną środowiska.

Jednym z ważnych wydarzeń jakie towarzyszyły pierwszemu dniu Targów było II Forum Dyskusyjne Ekoodpowiedzialność Polskiego Biznesu "Zielone standardy w zarządzaniu i komunikacji - EMAS i wytyczne w zakresie CSR". Celem tegorocznego forum było zaprezentowanie sposobów weryfikacji działań przedsiębiorstw w zakresie ochrony środowiska oraz korzyści płynących z wdrożenia w firmach koncepcji Corporate Social Responsibility.


Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.