Przejdź do treści

Zapytanie ofertowe - organizacja dwudniowego szkolenia dla beneficjentów POIiŚ

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego o wartości nieprzekraczającej równowartości 14 000 euro Zamawiający tj. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zaprasza wszystkich zainteresowanych do przedstawienia oferty cenowej na usługę organizacji dwudniowego szkolenia dla beneficjentów PO IiŚ dot. nieprawidłowości w realizacji projektów współfinansowanych z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko I i II osi priorytetowej, w hotelu/ośrodku konferencyjnym wraz z kompleksową obsługą gastronomiczną i konferencyjną.

Oferty należy składać pisemnie w Kancelarii WFOŚiGW w Łodzi, na numer faksu 42 6395121 lub elektronicznie na adres zamowienia@wfosigw.lodz.pl do dnia 26.11.2012 r. do godziny 14.00

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Szkolenie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej  w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.