Przejdź do treści

Międzynarodowe Targi POLEKO 2012

Zdjęcie, Międzynarodowe Targi POLEKO 2012
WFOŚiGW w Łodzi zaprasza do odwiedzenia stoiska, które zostanie przygotowane przez Ministerstwo Środowiska i inne wojewódzkie fundusze podczas tegorocznych Targów POLEKO w Poznaniu.
Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO są największymi targami ekologicznymi w Europie Środkowej oraz ważnym źródłem informacji o nowych produktach i bieżącej sytuacji na rynku. Tegoroczne targi odbędą się w dniach od 20 do 23 listopada. Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska  pawilon 3, stoisko 13.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.