Przejdź do treści

V Europejskie Forum Gospodarcze

Zdjęcie, V Europejskie Forum Gospodarcze
W dniach 7-8 listopada 2012 r. w Hotelu Andel's w Łodzi odbyła się piąta, jubileuszowa edycja Europejskiego Forum Gospodarczego - Łódzkie 2012.

Forum zaliczane jest do najważniejszych wydarzeń ekonomicznych w Regionie Łódzkim. W trakcie trwania V Europejskiego Forum Gospodarczego, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi jako partner tego wydarzenia miał swoje stoisko. Wszyscy zainteresowani mogli uzyskać informację na temat zasad udzielania dofinansowania ze środków Funduszu. Podczas tegorocznej edycji Europejskiego Forum Gospodarczego zorganizowano sesje plenarne. Jedną z nich była sesja pt. "Finansowanie przedsiębiorczości w nowym okresie programowania", która odbyła się w dniu 7.11.2012 r., dotycząca nowego okresu programowania funduszy strukturalnych na lata 2014-2020 wspierających przedsiębiorczość. Jednym z panelistów w trakcie sesji był Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi pan Zbigniew Stasiak. Drugi dzień Forum zdominowały salony branżowe, m.in. salon branżowy Energetyka i Odnawialne Źródła Energii, który poświęcony był innowacjom i finansowaniu sektora OZE. Panelistą w salonie był Prezes Zarządu WFOŚiGW w Łodzi pan Tomasz Łysek.

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.