Przejdź do treści

IV Forum Funduszy Europejskich woj. łódzkiego

W miniony piątek 26 października w Łódzkim Domu Kultury odbyło się IV Forum Funduszy Europejskich Województwa Łódzkiego.

Zgromadzonych gości powitał marszałek województwa Pan Witold Stępień. Spotkanie poświęcone tematowi "Kultura, Sport i Turystyka, jako czynniki integracji regionu wspierane ze środków Unii Europejskiej", przebiegało w atmosferze podsumowań realizacji celów polityki spójności w regionie łódzkim i przyszłych wyzwań. Efekty realizacji polityki spójności na przykładach wykorzystania dla promocji i kultury zaprezentowali m.in. dyrektor Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Artur Stelmach, a także Paweł Warszycki, Michał Jagiełło, Bartłomiej Wojdak, Melania Dominiak, Andrzej Olszewski, Rafał Koperkiewicz, Jacek Ziółkowski i Andrzej Kobalczyk. Marszałek województwa wręczając nagrody laureatom konkursu fotograficznego "Projekty Unijne z Google Maps", z satysfakcją podkreślił, iż Sala Kolumnowa, w której odbywało się Forum, jest jednym z ostatnich sukcesów w wykorzystaniu środków unijnych dla modernizacji obiektów kultury. W ramach Forum, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi jako Instytucja Wdrażająca POIiŚ wystawił swój punkt informacyjny.

     

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.