Przejdź do treści

IV edycja konkursu "Strażnik Siedlisk Przyrodniczych" - konferencja prasowa

W dniu 1 sierpnia 2012 roku w Parku im. ks. Józefa Poniatowskiego w Łodzi odbyła się konferencja prasowa inaugurująca IV edycję konkursu „STRAŻNIK SIEDLISK PRZYRODNICZYCH" pod hasłem „Zostań przyjacielem przyrody".
W spotkaniu udział wzięli Hieronim Andrzejewski, Sekretarz Rady Nadzorczej WFOŚiGW w Łodzi oraz Andrzej Czapla, Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi, którzy za pośrednictwem mediów zachęcali do udziału w konkursie mieszkańców Województwa Łódzkiego. Celem konkursu jest promowanie działań służących zachowaniu dziedzictwa przyrodniczego regionu, w szczególności ochronie cennych siedlisk przyrodniczych oraz siedlisk rzadkich i chronionych gatunków roślin, zwierząt i grzybów.

Laureatom zostaną wręczone nagrody pieniężne, których łączna wartość wynosi 40.000 zł.

Zgłoszenia można składać do 19 października 2012 r.
Rozstrzygnięcie Konkursu i wybór laureatów nastąpi do 15 listopada 2012 r.
Uroczystość podsumowania konkursu odbędzie do 6 grudnia 2012 r.  

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.