Przejdź do treści

V Międzynarodowa konferencja - Dbając o zieloną przyszłość

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi pragnie zaprosić Państwa do udziału w cyklicznej konferencji organizowanej przez Ministerstwo Środowiska, dla Beneficjentów środowiskowych priorytetów Programu Infrastruktura i Środowisko.

V Międzynarodowa Konferencja Dbając o zieloną przyszłość - fundusze UE w sektorze środowiska odbędzie się 10 - 11 grudnia 2012 r. w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

Tematem przewodnim będą kwestie dotyczące kryzysu gospodarczego i jego wpływu na projekty unijne. Oprócz wymiany doświadczeń beneficjentów środowiskowych priorytetów POIiŚ do udziału w konferencji zostaną zaproszeni członkowie Grupy Wyszehradzkiej oraz przedstawiciele Bułgarii i Rumunii.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną także wyniki ewaluacji Programu. Przewidujemy również dyskusje dotyczącą wykorzystania dobrych praktyk w nowej perspektywie finansowej. Dodatkowe informacje o organizowanej konferencji, w tym formularze zgłoszeniowe są dostępne na stronie http://www.mos.gov.pl

Wypełnione formularze zgłoszeniowe należy przesłać do 9 listopada 2012 r. faksem na nr 22/837 85 43, lub elektronicznie na adres: konferencja@deluxevent.pl.

Serdecznie zapraszamy


Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.