Przejdź do treści

Zakończenie projektu kompleksowej termomodernizacji obiektów Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitała im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

Zdjęcie, Zakończenie projektu kompleksowej termomodernizacji obiektów Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitała im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi
W dniu 23 października 2012 r. w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi odbyła się uroczystość z okazji zakończenia projektu: "Kompleksowa termomodernizacja obiektów WSSz im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi - etap końcowy programu oszczędności energii na terenie szpitala - odnawialne źródła energii II etap".

Projekt został wspólfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013 oraz z budżetu Województwa Łódzkiego. Podczas uroczystości dokonano oficjalnego zakończenia realizacji projektu związanego z instalacją ogniw fotowoltaicznych, dzięki którym możliwe będzie znaczne obniżenie poborów energii od zewnętrznych dostawców, uzyskanie dodatkowego zasilania rezerwowego oraz spełnienie norm środowiskowych w zakresie ochrony atmosfery.Ponadto zaproszeni goście mieli okazję obejrzeć zmodernizowaną Izbę Przyjęć Chorób Wewnętrznych i Pracownię Echokardiografii, spełniające wszystkie wymagania w zakresie logistycznym i sprzętowym.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi udzielił wsparcia na I etap zadania polegający na wykonaniu instalacji ogniw fotowoltaicznych o mocy 82,2 kWe i powierzchni 743,8 m2 w kwocie ponad 1,7 mln zł. Przedstawicielami WFOŚiGW w Łodzi podczas wydarzenia był Prezes Zarządu pan Tomasz Łysek i Zastępca Prezesa pan Bohdan Cezary Dzierżek, który wygłosił wykład dotyczący współczesnych tendencji związanych z ochroną środowiska.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.