Przejdź do treści

WFOŚiGW w Łodzi na podsumowaniu projektu "Eko-Młodzi w Łodzi"

Zdjęcie, WFOŚiGW w Łodzi na podsumowaniu projektu
W dniu 22 października Prezes Zarządu WFOŚiGW w Łodzi Pan Tomasz Łysek wziął udział w uroczystym podsumowaniu konkursu plastycznego i fotograficznego zorganizowanego w ramach projektu "Eko-Młodzi w Łodzi", które odbyło się w siedzibie Łódzkiego Domu Kultury. Projekt został współfinansowany ze środków WFOŚiGW w Łodzi. Laureatami konkursu były dzieci i młodzież, uczęszczająca w okresie wakacyjnym do regionalnych centrów kultury w województwie łódzkim w ośmiu miejscowościach: Piotrkowie Trybunalskim, Pabianicach, Lubochni, Skierniewicach, Radomsku, Bełchatowie, Sieradzu, Tomaszowie Mazowieckim. Serdecznie gratulujemy wszystkich laureatom!

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.