Przejdź do treści

Spotkanie na Wydziale Biologii I Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego

W dniu 18 października 2012 r. władze Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego zorganizowały spotkanie, na które zostali zaproszeni Członkami Rady Biznesu przy Wydziałe BiOŚ UŁ oraz przedstawiciele Państwowej Komisji Akredytacyjnej.
W trakcie spotkania rozmawiano o sprawach istotnych dla Wydziału oraz poruszono tematy zawiązane z nowymi programami studiów.  

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.