Przejdź do treści

Spotkanie na Wydziale Biologii I Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego

W dniu 18 października 2012 r. władze Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego zorganizowały spotkanie, na które zostali zaproszeni Członkami Rady Biznesu przy Wydziałe BiOŚ UŁ oraz przedstawiciele Państwowej Komisji Akredytacyjnej.
W trakcie spotkania rozmawiano o sprawach istotnych dla Wydziału oraz poruszono tematy zawiązane z nowymi programami studiów.  

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.