Przejdź do treści

30-lecie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Stemplewie

Zdjęcie, 30-lecie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Stemplewie
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stemplewie obchodzi uroczystości 30 - lecia istnienia. 

W dniu 19 października 2012 r. na terenie Ośrodka odbyły się uroczystości jubileuszowe. W obchodach tego ważnego święta, Fundusz reprezentowała Zastępca Dyrektora Biura Funduszu p. Marzena Świątek, która poinformowała uczestników uroczystości, jak ważne dla edukacji ekologicznej są działania Ośrodka w tym zakresie. Ośrodek oraz jego kadra pedagogiczna zostali uhonorowani w roku 2011 r. przez WFOŚiGW w Łodzi nagrodami "EKOSZKOŁY" i "EKOBELFRA" za działalność ekologiczną. Gratulujemy Jubilatom i życzymy sukcesów w kolejnych latach działania Ośrodka.    

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.