Przejdź do treści

IV Forum Funduszy Europejskich Województwa Łódzkiego

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zaprasza do udziału w Forum Funduszy Europejskich Województwa Łódzkiego, które odbędzie się 26 października 2012 r. w Łódzkim Domu Kultury w Łodzi. Przewodnim tematem tegorocznej edycji wydarzenia jest "Kultura, Sport i Turystyka, jako czynniki integracji regionu wspierane ze środków Unii Europejskiej".

Przez cały czas trwania konferencji, przedstawiciele WFOŚiGW w Łodzi oraz innych jednostek wdrażających programy unijne na stoiskach wystawienniczych będą udzielali m.in. informacji na temat możliwości uzyskania dofinansowania w ramach poszczególnych Programów Operacyjnych, a także prezentowali efekty wdrażania środków unijnych.

Potwierdzenie udziału następuje poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres e-mail: promocja.rpo@lodzkie.pl bądź na nr fax. (42) 663 30 94.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc o udziale w konferencji decydować będzie kolejność zgłoszeń.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: (42) 663 32 85

Program Forum Funduszy Europejskich 2012

Formularz zgloszeniowy

 

Łódź, Łódzki Dom Kultury, ul. Traugutta 18, Sala Kolumnowa, 26 października 2012 r., godz. 10.30-14.30

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.