Przejdź do treści

WFOŚiGW w Łodzi na I Targach Ekologicznego Stylu Życia beECO

W dniu dzisiejszym rozpoczęły się I Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO, które potrwają do 14 października 2012 r.  

Targi odbywają się w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym Międzynarodowych Targów Łódzkich przy Al. Politechniki 4. Zarząd WFOŚiGW w Łodzi objął Targi Patronatem merytorycznym oraz przygotował własne stoisko, na którym można uzyskać  informacje dotyczące możliwości uzyskania pomocy finansowej przy realizacji zadań związanych z ochroną środowiska naturalnego. Dla odwiedzających Targi, Fundusz zorganizował konferencję pn. "Ekologiczna oferta Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi dla mieszkańców województwa łódzkiego."

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.