Przejdź do treści

Zapytanie ofertowe

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zaprasza do złożenia oferty usługi wynajmu Sali konferencyjnej

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zaprasza do złożenia oferty usługi wynajmu Sali konferencyjnej na potrzeby dwudniowego spotkania dla Instytucji Wdrażających środowiskowe priorytety w ramach PO IiŚ wraz z kompleksową obsługą gastronomiczną i konferencyjną dla ok. 50 osób na dwa dni w terminie 17.10.2012 -16.11.2012 r. (preferowany termin spotkania 8-9 lub 15-16 listopada 2012 r.)

Prosimy o podanie w ofercie cen netto i brutto za oferowaną usługę (proszę o podanie stawki i wartości Vat z wyszczególnieniem poszczególnych usług).

Prosimy o przesłanie oferty na adres mailowy zamowienia@wfosigw.lodz.pl w terminie do 15.10.2012 r. do godz. 14.00

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.