Przejdź do treści

I Targi Ekologicznego Stylu Życia BeEco

Zdjęcie, I Targi Ekologicznego Stylu Życia BeEco
I Targi Ekologicznego Stylu Życia BeEco już w najbliższy weekend!

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w najbliższy weekend będzie prezentował się podczas I Targów Ekologicznego Stylu Życia BeEco. W czasie trwania Targów, w piątek 12 października Fundusz organizuje konferencję pt. "Ekologiczna oferta WFOŚiGW w Łodzi dla mieszkańców województwa łódzkiego". Głównym tematem konferencji będzie przedstawienie oferty Funduszu skierowanej m.in.:  do osób fizycznych i wspólnot mieszkaniowych, dotyczących udzielenia dofinansowania na realizację zadań związanych z usuwaniem wyrobów zawierających azbest oraz na zadania w zakresie poprawy efektywności cieplnej budynków mieszkalnych. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia w czasie Targów naszego stoiska nr 173. Szczegółowy harmonogram Targów można znaleźć TUTAJ

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.